از قیر در بازار بورس برای بالابردن سطح آگاهی خود استفاده نمایید

برای ارتقاء سنگدانه های حاشیه ای یا افزایش ظرفیت تحمل بار و استحکام پایه جاده استفاده می شود.

سنگدانه ها و امولسیون قیر در هنگام حرکت در جاده در کارخانه خودکششی مخلوط می شوند.

مخلوطی یکنواخت و با پوشش مناسب بر روی سطح جاده به جا می گذارد که سپس متراکم می شود. معمولاً از امولسیون تنظیم متوسط و تنظیم آهسته استفاده می شود.

درمان سطح جاده ساده و ارزان است. با زهکشی مناسب، تعمیر و نگهداری و روکش مجدد، جاده های سطحی می توانند برای مدت طولانی دوام بیاورند.

امولسیون قیر در بازار بورس بر روی سطح جاده پاشیده می شود و پس از آن یک پوشش سنگدانه و بلافاصله با نورد تمام می شود.

قیر

جاده را می توان در کمتر از سی دقیقه برای ترافیک آهسته باز کرد. به طور معمول از امولسیون تنظیم سریع برای پانسمان سطحی استفاده می شود.

این یک ساختار پایه از سنگ فشرده است که روی آن با امولسیون قیر پاشیده می شود.

پیش میکس یا طرح های سطحی قیری به عنوان دوره پوشیدن در ماکادام نفوذی استفاده می شود.

به طور معمول از امولسیون تنظیم سریع برای Penetration Macadam استفاده می شود.

این مخلوطی از سنگدانه های درجه بندی شده ویژه با امولسیون اصلاح شده با فرمول خاص برای پر کردن فورا چاله ها در هر شرایط آب و هوایی به جز در هنگام بارندگی شدید است.

بررسی اجمالی بازار
در حال حاضر، بازار امولسیفایر قیر به سرعت در حال پیشرفت است و در آینده نزدیک رشد مثبتی خواهد داشت. بر اساس گزارشی، پیش‌بینی می‌شود که بازار جهانی امولسیفایر قیر از سال 2019 تا 2026 درآمدی معادل 157.9 میلیون دلار با 4.2 درصد CAGR کسب کند.

این امر عمدتاً به دلیل تقاضای رو به رشد صنعت ساختمان از کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه است. بازیگران اصلی بازار در حال اجرای چندین استراتژی مانند همکاری، ادغام و اکتساب برای حفظ موقعیت قوی در بازار جهانی هستند.

برترین بازیگران بازار جهانی امولسیفایر قیر شامل شرکت نفت ماراتون، شرکت شورون تکزاکو، بریتیش پترولیوم، شرکت جی ایکس نیپون اویل اند انرژی، شرکت پتروشیمی چین، نایناس AB هستند. Total S.A. و Royal Dutch Shell Plc.

پرنسی دارای مدرک لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه معتبر تامیل نادو دکتر M.G.R. دانشگاه در چنای، هند. او پس از یک سوابق تحصیلی موفق، اشتیاق خود را به نوشتن دنبال کرد.

او که یک نویسنده کاملا حرفه ای و مشتاق است، از نوشتن در مورد دسته بندی ها و پیشرفت های مختلف در صنایع جهانی لذت می برد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Solverwp- WordPress Theme and Plugin