با شربت گیاهی گل سرخ به راحتی رشد درختان باغ را افزایش دهید

جدای از جذابیت زیبایی شناختی، غذاهای آبی به طور کلی، و به طور خاص گل نخود پروانه ای، معمولاً حاوی مقادیر زیادی آنتی اکسیدان از آنتوسیانین ها هستند، که ترکیباتی هستند که به آنها رنگ پر جنب و جوش علامت تجاری آنها را می دهد.

آنتوسیانین ها ممکن است از سلامت قلب و عروق حمایت کنند و به داشتن خواص ضد التهابی معروف هستند (Oguis et al., 2019).

شربت گیاهی گل سرخ از خواص درمانی فراوانی برخوردار می باشد.

گل نخود پروانه ای در دنیای اصلی غرب جدیدتر است، اما این گیاه شگفت انگیز به طور سنتی به عنوان یک گل مفید برای سال ها در طب سنتی آیورودا، چینی و تایلندی، در کنار سنت های دیگر، برای حمایت از کل فرد از نظر جسمی و روحی استفاده می شود.

در طول تاریخ به عنوان یک داروی تقویت کننده جنسی، به عنوان یک گیاه محافظت کننده عصبی و به عنوان یک آداپتوژن، حمایت از افزایش انرژی و به طور بالقوه تسکین دهنده پاسخ های استرس در بدن استفاده شده است (Oguis et al., 2019).

توجه داشته باشید که گل نخود پروانه ای ممکن است در دوران بارداری یا شیردهی منع مصرف داشته باشد، بنابراین قبل از مصرف با پزشک خود یا یک گیاه شناس مجرب مشورت کنید.

شربت گل رز

دنیایی از شربت های گیاهی
به محض اینکه هوا شروع به گرم شدن می کند، ترجیح نوشیدنی من از چای داغ و نوشیدنی های تند و خامه ای به ماکتل ها یا کوکتل های درخشان و دمنوش های گیاهی تازه تبدیل می شود.

پس از یک روز کار، جستجوی علوفه یا علف‌های هرز باغ، نشستن بیرون با نوشیدنی‌های درخشان و رنگارنگ راهی رویایی برای پایان دادن به روز است.