با صندل هرمس اصل در عرض یک دقیقه یک کیلومتر بدوید

کفش ایده آل شما باید کفی ضخیم ضربه گیر داشته باشد و فشار روی کف پای شما را کاهش دهد.

از کفش‌های کتانی که در زیره آن بالشتک محدودی دارند و می‌توانند باعث زخم یا تاول شوند، خودداری کنید.
توری ها بهترین هستند.

تورم پا و مچ پا یک مشکل رایج برای افراد مبتلا به دیابت است.

صندل هرمس اصل دارای کفی راحتی می باشد از این رو هیچ آسیبی به پاهای شما وارد نمی نماید.

بند به شما این امکان را می دهد که اگر پاهایتان شروع به متورم شدن کرد، به راحتی سفتی کفش خود را در طول روز تنظیم کنید. از طرف دیگر، اگر بستن بند کفش برای شما دشوار است، کفش‌هایی با بند‌های Velcro قابل تنظیم ممکن است گزینه خوبی باشند.

اطمینان حاصل کنید که این کفش ها را می توان با جوراب پوشید و بقیه معیارهای ذکر شده در اینجا را برآورده کرد.
از کفش های پاشنه بلند خودداری کنید.

پاشنه بلند باعث می شود که وزن خود را به طور طبیعی به قسمت جلوی پای خود منتقل کنید و فشار و اصطکاک بیش از حد روی انگشتان پا ایجاد کنید.

یک کفش صاف که به شما اجازه می دهد وزن بدن شما به طور مساوی در کل پای شما توزیع شود، آسیب وارده به انگشتان پا را کاهش می دهد.
سایر نکات مفید
همیشه جوراب بپوشید. جوراب ها یک لایه محافظ اضافی به پاهای شما اضافه می کنند و همیشه باید با کفش های خود پوشیده شوند. جوراب هایی که رطوبت را جذب می کنند، حاوی رنگ نیستند و بالای مچ پا می نشینند بهترین هستند.
هر بار که کفش های جدید را امتحان می کنید، پای خود را اندازه بگیرید. افراد مبتلا به دیابت تغییرات مکرر در اندازه و شکل پاهای خود را تجربه می کنند. سایز کفشی که یک سال پیش می پوشیدید ممکن است امروز مناسب نباشد.

به یاد داشته باشید، پهنای پای شما به اندازه طول آن مهم است، بنابراین مطمئن شوید که کفشی را انتخاب کنید که به اندازه کافی پهن باشد تا پای شما را در خود جای دهد. دوست یا عزیزی را با خود بیاورید یا از یکی از کارمندان فروشگاه بخواهید که پای شما را اندازه گیری کند.
در پایان روز کفش را امتحان کنید.

پاها در طول روز متورم می شوند، بنابراین مهم است که کفشی بخرید که بتواند پای شما را در بزرگ ترین اندازه خود جای دهد. تا اواخر بعدازظهر یا اوایل عصر صبر کنید تا کفش‌ها را امتحان کنید تا مطمئن شوید که برای کل روز راحت هستند.
بیش از دو ساعت کفش نو نپوشید.

کفش های جدید خود را به آرامی با پوشیدن آنها به مدت یک یا دو ساعت در روز بشکنید تا کاملا راحت شوند. کفش‌های قدیمی‌تان را تا زمانی که کفش‌های جدیدتان برای پوشیدن تمام وقت آماده شوند، نگه دارید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Solverwp- WordPress Theme and Plugin