خرمای کلگی در رفع دندان درد موثر است

خرمای کلگی وقتی به رژیم غذایی شما اضافه می شود فواید خاصی دارد.

اما، به طور کلی، آنها مملو از مواد مغذی هستند. 3.5 اونس خرما می تواند تا 20 درصد از مقدار توصیه شده روزانه پتاسیم، 14 درصد پروتئین، 18 درصد مس، 15 درصد منگنز، 5 درصد آهن و 12 درصد از مقدار توصیه شده روزانه ویتامین B6 را داشته باشد.

مدتی را صرف تحقیق در مورد تمام فواید سلامت لیست گسترده ویتامین ها و مواد معدنی کنید و حتی مزایای بیشتری از خوردن Medjo خواهید دید.

خانواده خرما، خرمای مدجول است که به طور کلی “بهترین” خرما در نظر گرفته می شود … اما این موضوعی است، البته، زیرا ما همه نوع خرما را در اینجا دوست داریم!

شاید آنها “بهترین” در نظر گرفته شوند زیرا آنها بزرگترین (و بزرگتر به معنای بهتر نیست؟) از انواع خرما هستند.

اما احتمالاً به این دلیل است که آنها به اندازه کافی شیرین، نرم و به طور کلی مرطوب هستند که می توانند تازه یا خشک شده مصرف شوند.

خرماهای Medjool به صورت دستی در Sphinx بر اساس اندازه و محتوای رطوبت دسته بندی می شوند –

درجه جامبو (بزرگترین، شیرین ترین و آبدارترین دسته)، درجه بزرگ (هنوز مرطوب و شیرین، اما نه کاملاً جامبو) و درجه فانتزی (خرماهایی با اندازه کوچکتر که ممکن است پوست شل یا شکسته داشته باشد و ممکن است کمی خشک تر از جامبو یا بزرگ باشد).

بسته به نحوه استفاده از آنها، Jumbo Grade برای هدیه دادن عالی است، در حالی که Fancy برای استفاده در پخت و پز عالی است، خرما Medjool بهترین تاریخ شماست.