دارچین هزاران سال است که جزء برجسته ادویه ها می باشد

بیماری های قلبی عروقی (CVDs) و دیابت علل اصلی مرگ و میر در سراسر جهان هستند که بر ضرورت فوری توسعه دارودرمانی های جدید تاکید می کند.

دارچین هزاران سال است که جزء برجسته ادویه و طب سنتی چینی بوده است.

خطوط متعددی از یافته‌ها روشن کرده‌اند که دارچین به طرق مختلف، از جمله محافظت از اندوتلیوم، تنظیم پاسخ ایمنی، کاهش چربی‌های خون، خواص آنتی‌اکسیدانی، معجون سیر و لیمو خواص ضد التهابی، سرکوب رشد و تحرک سلول‌های عضلانی صاف عروقی (VSMC) اثرات مفیدی دارد

. سرکوب فعالیت پلاکت و ترومبوز و مهار رگزایی.

علاوه بر این، شواهد در حال ظهور ثابت کرده‌اند که دارچین با افزایش حساسیت به انسولین و ترشح انسولین، دیابت را بهبود می‌بخشد.

تنظیم فعالیت آنزیم درگیر در گلوکز؛ تنظیم متابولیسم گلوکز در کبد، بافت چربی و ماهیچه؛ بهبود استرس اکسیداتیو و التهاب برای محافظت از سلول های جزایر؛ و بهبود عوارض دیابت در این بررسی، مکانیسم‌هایی را خلاصه کردیم که از طریق آن دارچین، بیماری‌های قلبی عروقی و دیابت را تنظیم می‌کند تا پایه‌ای نظری برای کاربرد بالینی بیشتر دارچین ارائه کنیم.

بیماری‌های قلبی عروقی (CVDs) و دیابت علل اصلی مرگ و میر در سراسر جهان هستند.

طبق آمار انجمن قلب آمریکا، شیوع بیماری‌های طریقه مصرف پودر هسته خرما قلبی در سال 2017 10.6 درصد بوده است و گزارش شده است که 17.8 میلیون نفر بر اثر بیماری‌های قلبی عروقی در این کشور جان خود را از دست داده‌اند.

سال 2 و 3 دیابت ممکن است منجر به انواع بسیاری از عوارض شود و عوارض قلبی عروقی عامل اصلی عوارض و مرگ و میر در بیماران دیابتی است.

با این حال، عوارض جانبی و تبعیت از دارو همچنان گذاشتن چوب دارچین در کیف پول نگران‌کننده است.

در سال‌های اخیر، توجه فزاینده‌ای به درمان بیماری‌های قلبی عروقی و دیابت با طب سنتی چینی شده است.

داروهای گیاهی می توانند نقاط پایانی جایگزین CVD، از جمله فشار خون، تغییرات الکتروکاردیوگرام یا عملکرد بطن چپ و/یا واکنش های جانبی مرتبط با دارو را بهبود بخشند.

و طب گیاهی به عنوان یک روش برای مسمومیت با وایتکس چه بخوریم جایگزین و مکمل برای پیشگیری اولیه و ثانویه از CVD در نظر گرفته شده است.

دارچین، یک ادویه رایج، یک داروی گیاهی و یک مکمل غذایی ضد التهابی است که برای پیشگیری اولیه و ثانویه از بیماری عروق کرونر توصیه می‌شود.

 • منابع:
  1. Beneficial effects of cinnamon and its extracts in the
 • تبلیغات: 
  1. شکار کوسه با استفاده از کنسرو غذایی
  2. خبرای خوش که از طرف کارآفرینان به گوش خواهد رسید!!!
  3. اشتغال آفرینی، راه حلی برای ریشه کن کردن فقر و بی کاری
  4. ریزش قله اورست از افسانه تا واقعیت!