صابون ابرو موجب قبولی یک دختر در کنکور شد

برس مجسمه سازی ابروها را شکل می دهد و حتی موهای سرکش را حالت می دهد، در حالی که رنگدانه رنگی آنها را به شکل رنگ می کند و به طور ایمن آنها را ثابت می کند. با حرکات سبک از پایین به بالا شروع به رنگ آمیزی روی ابرو کنید. ب

رای آرایش واضح تر، بهتر است از سایه های تیره استفاده کنید. ریمل مجسمه سازی Brow Artist Sculpt، L’Oréal Paris © l “oreal paris یکی دیگر از ژل های رنگی ابرو که توسط L’Oréal Paris ساخته شده است.

دارای یک اپلیکاتور دوتایی مناسب است که چندین کار را همزمان انجام می دهد – یک نوک نازک شکل و رنگ دلخواه را به ابرو می دهد.

صابون ابرو دارای مدل های متفاوتی می باشد.

ابروها و یک برس مخصوص موها را دراز می کند و ثابت می کند. همه سایه های موجود در پالت یک آرایش طبیعی ایجاد می کنند – گزینه هایی برای بلوندها و دختران با موهای تیره وجود دارد. فرمت های ژل ابرو چیست؟

این همه کاره ترین نوع است.

ژلی که همراه با یک اپلیکاتور مناسب برس مانند ریمل عرضه می شود. به عنوان ابزاری برای استفاده از محصول و به عنوان یک شانه عمل می کند – تا شکل دلخواه را به ابروها بدهد.

مداد ژل معمولاً برای دادن رنگی غنی به ابروها استفاده می شود. آنها همچنین در برابر آب مقاوم هستند که از خونریزی رنگ در هنگام تماس با آب جلوگیری می کند.

نشانگر برخلاف مداد، نشانگر سایه اشباع بیشتری می دهد. اما اگر می خواهید یک کانتور بکشید نباید این نوع ژل ابرو را انتخاب کنید.

در همان زمان، از زمان تی خود نشانگر دارای یک شفت نسبتاً ضخیم است. Altuzarra © fotoimedia/imaxtree چگونه ژل ابرو انتخاب کنیم؟

ترکیب ژل ابرو نباید شامل الکل یا هر جزء دیگری باشد که می تواند باعث واکنش آلرژیک شود. اگر به ژل رنگی نیاز دارید، هنگام انتخاب سایه باید به رنگ مو و رنگ پوست توجه کنید.

ابروها نباید به شدت در برابر پس زمینه خود برجسته شوند، بلکه برعکس، به طور هماهنگ آنها را تکمیل کنند.