ظروف ملامینه به طور قابل توجهی سبک تر از یک ظروف چینی است

معجزه واقعی ملامین این است که این دوام قابل توجه را با طراحی شگفت آور سبک وزن متعادل می کند.

به عنوان مثال، صفحه ملامینه معمولی به طور قابل توجهی سبک تر از یک معادل چینی است، در حالی که دوام بیشتری دارد.

از منظر کترینگ، این کار مفید است زیرا حمل ملامین چندین بشقاب ملامینه در یک زمان را بسیار آسان تر از متعادل کردن چندین صفحه چینی (اغلب سنگین) می کند.

این خبر خوبی برای پیشخدمت ها و پیشخدمت هاست!

این واقعیت که ملامین در لمس خنک باقی می ماند، حتی زمانی که غذای داغ در آن ریخته می شود، آن را حتی برای پیشخدمت دوستانه تر می کند.

به همین دلیل، دست های سوخته و قطرات بشقاب بالقوه ای که ظروف داغ می توانند ایجاد کنند، در ملامین بسیار کمتر است.

همچنین به این معنی است که ملامین برای مشتریان نامه اداری در مشکلات مدرسه شما ایمن تر است و احتمال سوختگی روی میز را کاهش می دهد.

این باعث می شود ملامین انتخاب خوبی برای پذیرایی از افراد جوان تر باشد.

با تمام این مزیت های اضافه شده نسبت به پرسلن، ممکن است فکر کنید ملامین ممکن است یک نقطه ضعف داشته باشد – شاید در بخش طراحی – معذور باشید.

اما ظروف ملامینه اغلب از ظروف سنتی واقعی قابل تشخیص نیستند.

به عنوان مثال، مجموعه ظروف ملامینه کریستالون درست مانند ظروف سنتی خوب به نظر می رسد، در حالی که از تمام مزایای اضافه شده ملامینه لذت می برد.

این امر ملامین را برای افزودن کمی ماندگاری مرکز فروش فوم سرد در تهران بیشتر به مجموعه ظروف بدون از بین بردن سبک ایده آل می کند.

قابل شستشو در ماشین ظرفشویی
نمی‌توان انکار کرد که قابل شستشو بودن ظروف در ماشین ظرف‌شویی یک مزیت بزرگ است – چه برای گروه‌های کوچک و چه صدها غذاخوری در یک زمان.

ملامین در شرایط معمولی قابل شستشو در ماشین ظرفشویی است، و این باعث می شود که به همان اندازه که برای کارکنان منتظر مورد استفاده قرار می گیرد، در ظروف ظروف نیز مورد توجه قرار گیرد.

ملامین برای اولین بار برای تولید ظروف در دهه 1940 مورد استفاده قرار گرفت، زیرا راهی مقرون به صرفه برای تولید ظروف مصنوعی علیرغم سختی های زمان جنگ بود.

ظروف اولیه “ملمک” در دهه های 1940 و 1950 مرکز فروش تابلو دکوراتیو در تهران پرفروش بودند و ظروف ملامینه از آن زمان تاکنون مورد اعتماد متخصصان صنعت و کاربران داخلی بوده است.

ظروف ملامینه قدیمی به طور گسترده ای مورد توجه قرار می گیرند و برای پیک نیک های قدیمی و پذیرایی شیک در فضای باز بسیار ارزشمند هستند.

  • منابع:
  • تبلیغات: 
    1. موفقیت جدید در پرورش میگو بر کره ماه!
    2. پنیر لاکتیکی برای اولین بار به رنگ سیاه تهیه شد!
    3. مهمان جنجالی جام جهانی 2022 که همه را شگفت زده و هراسان کرد
    4. پنجره صدای یک فرد را در خود ذخیره نمود!