کاشی سرویس بهداشتی دیوار موجب سر خوردن کودک از پله ها شد

من واقعاً کفپوش های چوبی را دوست دارم. در خانه قدیمی‌مان، کف‌های افرای چوبی بسیار سبک داشتیم که از چوب مهندسی شده ساخته شده بودند – که این روزها رایج‌ترین نوع کفپوش چوبی است.

امروزه کاشی سرویس بهداشتی دیوار از فروش بسیار خوبی برخوردار می باشد.

کاشی

معمولاً یک چوب مهندسی شده مانند mdf در پایین وجود دارد، و سپس یک لایه نازک از چوب واقعی در بالا وجود دارد که آن را با زبان + شیار در تخته‌های بزرگ از پیش تکه‌شده (یا در تخته‌های منفرد مانند کف‌های چوبی قدیمی) قرار می‌دهید.

بنابراین من دوباره قلبم را روی کفپوش های چوبی قرار دادم.

آنها فقط گرم و دعوت کننده هستند. بله، بعد از 4 سال در خانه قدیمی ما، بسیاری از جاها کف اتاق ها خراشیده شد. اما هیچ چیز بدی نیست. فقط سایش و پاره شدن

بنابراین وقتی با طراح خود ملاقات کردم تا کفپوش را انتخاب کنم، اولین چیزی که او گفت این بود: “من برای کل خانه شما چشم اندازی دارم… و کف کاشی عالی را پیدا کردم که فکر می کنم شما عاشق آن خواهید شد.”
از درون چشمانم را گرد کردم.
(“من کاشی کار نمی کنم”)

و سپس او این کاشی چینی بلند 36×6 اینچی را بیرون کشید که ظاهری طبیعی و طبیعی به خانه مزرعه داشت. واقعاً قهوه‌ای نبود… مثل یک خاکستری/قهوه‌ای گرم بود و کاملاً با چکمه‌های مورد علاقه من مطابقت داشت.

و مقداری داشت
بافت بالای آن که حس چوب را به آن القا می کرد، و قطعات همه متنوع بودند، بنابراین با هم هماهنگ نبودند.

و سپس او کفپوشی را که در نمایشگاه گذاشته بود به من نشان داد.

و من کاملاً همراه بودم.

واقعا زیبا بود! و مزیت استفاده از کاشی در مقابل چوب این است که می‌توانیم از آن تقریباً در کل خانه استفاده کنیم… که باعث می‌شود خانه بزرگ‌تر و منسجم‌تر به نظر برسد. ما می توانیم آن را در آشپزخانه، اتاق لباسشویی، حمام، همه جا استفاده کنیم! (البته قصد داشتیم از فرش در اتاق خواب ها استفاده کنیم).

به علاوه، کاشی خراش ندارد که واقعاً شگفت‌انگیز است. صندلی ها را در خانه بکشید، مشکلی نیست.